МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали постои смисла на животот?

+7
alisa
kazablanka
Кидман
trpe
Тото
fragola
Александра
11 posters

Страна 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Вто Окт 06 2009, 22:22

СЕДИ БЕ МАЛИ, МОЖАМ БУРЕК ОД ГЛАВА ДА ТИ ЈАДАМ Дали постои смисла на животот? - Page 2 350750

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Вто Окт 06 2009, 22:35

Ne mozes ni cetvrt da izedes, ja mozam dva
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Вто Окт 06 2009, 22:38

можеш два четврта да изедеш?
наеднаш или еден денес, еден утре???

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Вто Окт 06 2009, 22:42

imam dobri zabi i site se moi Дали постои смисла на животот? - Page 2 357977
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola Чет Окт 08 2009, 17:41

Toa objasnuva mnogu raboti! Дали постои смисла на животот? - Page 2 825276
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Пет Окт 09 2009, 19:07

Да, дадо Дали постои смисла на животот? - Page 2 194153
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola Пет Окт 09 2009, 20:47

Дали постои смисла на животот? - Page 2 825276 umen na dada Дали постои смисла на животот? - Page 2 194153
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Саб Окт 10 2009, 00:17

Ma kako ide i garderoba ke si menjame Дали постои смисла на животот? - Page 2 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Саб Окт 10 2009, 01:06

А ако нема бурек, може баклава?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Саб Окт 10 2009, 15:25

А ако нема баклава ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Саб Окт 10 2009, 22:20

смислата на животот е секогаш да има бурек и баклава

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 22:56

се` додека наоѓаш во своето срце трошка љубов кон било кого и било што, и се` додека успеваш да видиш трошка убавина во светот што те опкружува - твоето постоење има смисла
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Нед Окт 11 2009, 01:45

Ako izedes laden burek znaci imas volja
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Нед Окт 11 2009, 21:18

ако јадеш секое утро бурек, значи имаш целулит Дали постои смисла на животот? - Page 2 357977

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Нед Окт 11 2009, 21:40

Ne ni znam sto e toa celulit Дали постои смисла на животот? - Page 2 638372
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Нед Окт 11 2009, 22:10

ах колку би сакала и јас да не знам Дали постои смисла на животот? - Page 2 60925

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Пон Окт 12 2009, 00:26

јас целулит многу го мешам со силикони Дали постои смисла на животот? - Page 2 638372

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Пон Окт 12 2009, 13:03

Pa celulit moze da se koristi namesto silikonot
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola Пон Окт 12 2009, 13:27

aaa dolen vesh ne davam Дали постои смисла на животот? - Page 2 357977
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Вто Окт 13 2009, 14:28

So ke mi go ? Mal mi e.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Пон Окт 19 2009, 23:21

така е како е, оти инаку ќе јадеме ќотек

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola Чет Окт 22 2009, 17:21

Zasto jas se potrudiv da stane taka
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Пон Окт 26 2009, 18:23

абе....не викам дека нема судбина
или среќа и несреќа
ама... во главно... секое ЗОШТО си има свое ЗАТОА

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Сре Окт 28 2009, 01:13

гледајте го Monty Python's The Meaning of Life

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Сре Окт 28 2009, 20:08

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 2 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот