МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали постои смисла на животот?

+7
alisa
kazablanka
Кидман
trpe
Тото
fragola
Александра
11 posters

Страна 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Чет Окт 29 2009, 21:29

...i zatoa dojdovme do toa sto sme Дали постои смисла на животот? - Page 3 701146 Дали постои смисла на животот? - Page 3 989403
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola Чет Окт 29 2009, 23:14

Дали постои смисла на животот? - Page 3 641607
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Пет Окт 30 2009, 00:25

Oti na nekoj mu teknalo taka i ne mu teknalo poinaku
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by Тото Пет Ное 06 2009, 13:38

е затоа шо не ја послушав баба ми, а арно ми викаше сине, оди там дек шо си добродојдан оти иначе ке се врниш дома со скапана глава.

ама јас сакав да се праам паметен, леко магаре :лут:
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Саб Ное 07 2009, 11:34

Taka e kako e oti nie sme takvi, a kakvi sme za nas najdobri, ama drug ke ni najde mana i majka mu ke strada oti ke stuca ili ika
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola Пон Ное 09 2009, 20:46

Taka e zasto ne mozam da gi ubedam deka e poinaku,a taka e zasto tolku im e vidnoto pole.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Пон Ное 09 2009, 23:03

единствен начин да се избегнат грешките е да се стекне искуство,единствен начин да се стекне искуство да се направат грешки
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Чет Ное 12 2009, 21:06

- затоа што постојат луѓе кои мислат дека знаат подобро од нас што е најдобро за нас, свекрви, јатрви и слични неидентификувани -рви

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by trpe Саб Ное 14 2009, 11:58

Такви -рви немам, ама што имам комшивки, секоја чест. За сите знаат кој што прави, каде е, со кого е, што требал и што не требал да направи итн. Дали постои смисла на животот? - Page 3 Secretincroyable
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by ?????? Саб Ное 14 2009, 12:05

е па за тие -рви велам де,
еј, јас сум ти пријател и ќе ти кажам како е најдобро вие двајца да се однесувате еден со друг во вашата врска (оти вие очигледно не знаете) Дали постои смисла на животот? - Page 3 301395

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Пет Ное 27 2009, 10:16

Кој петел и да прашала кокошката исто и’ одговарал „ Прц, прц, па ќе ти кажам“
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola Пет Ное 27 2009, 20:09

Zosto ako jas go sozdadev svetot ke bese poinaku.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Пет Ное 27 2009, 21:09

A tek ja...site goli ke setaa i nemase da ima stram
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola Нед Ное 29 2009, 23:53

Zosto stjuardesite mora da bidat ubavi?
Za da se digne avionot.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Сре Дек 02 2009, 14:18

Zosto so taa raka so koja se briseme i so taa istata se pozdravuvame ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by Александра Нед Дек 06 2009, 14:57

оти сме во кула вавилонска
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Нед Дек 06 2009, 20:30

ne se obiduvaj da razberes onamu kade nema sto da se razbere
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola Пон Дек 07 2009, 00:43

Zasto parite go vrtat svetot
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Пон Дек 14 2009, 16:10

Затоа што во нас шетаат разни ракчиња и полигамни створења и затоа мораме да побрзаме да зграбиме се’ што ни’ налета.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by fragola Сре Дек 16 2009, 19:36

Zasto nekoj zgresil i nie ne mozeme da ja uvidime greskata nego se drzime za pravilata kako slep za stap.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Сре Дек 16 2009, 20:37

Greski sme, deca pravime.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by Кидман Нед Дек 20 2009, 17:21

зашто тоа свесно го дозволуваме заради некоја повисока цел
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by zbunet Нед Дек 27 2009, 19:45

U sekoj copor postojat vodaci oratorski nadareni - glasnogovornici so duboko grlo, ovcicki i tvrdolgavi magarinja koi najcesto se na opaskata od coporot.
Zenite sekogas ja prepustaat prvata runda na muzot i poslem se gleda koj kogo onaduva
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by kazablanka Пон Јан 04 2010, 15:22

Dodeka site drugi vidovi otidoa mnogu napred intelektualno, covekot si ostana zakrzlave i osuden da si gi postavuva ovie prasanje... slicno prasanje mu postaviv na moeto kuc a toa luto mi gi pokaza zabite i zarza - aj ne tupi, coveku eden... Дали постои смисла на животот? - Page 3 869992
kazablanka
kazablanka


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by Кидман Пон Јан 04 2010, 16:39

Ова се денови на вкусни јадења, убави слатки ем баклави на кои е тешко да им се одолее
стварно, зошто е така како што е????
мислел ли некој дека постојат и слаби карактери? а? Дали постои смисла на животот? - Page 3 86759
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Дали постои смисла на животот? - Page 3 Empty Re: Дали постои смисла на животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот