МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Искреност .....Лага

+4
fragola
trpe
Александра
zbunet
8 posters

Страна 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 19:23

Da koa ke otidam na rabota i oblecam klovnovskite alista Искреност .....Лага - Page 3 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 19:27

Mene mi kazuvas,mislis deka jas si ja sakam uniformata(i plus sestra si mu na cel narod) nema pravda
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 19:29

Bar tie sto ve komandaat imaat nekoe skolo
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by the nurse Нед Jул 18 2010, 19:33

Samo niv nikade gi nema,edinstveno vo mojata rabota(znaes)sestrite se sami rabotat,a d-r moze i ne mora da dojde!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by trpe Пон Jул 19 2010, 19:52

Искрено да кажам ... понекогаш лажам Искреност .....Лага - Page 3 Icon_pale
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by trpe Саб Jул 31 2010, 09:37

Вистината за Титаник

Искреност .....Лага - Page 3 34353615
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by zbunet Саб Aвг 07 2010, 19:52

Искрено да кажам, никогаш не лажам. Би излажал само политичар, полицаец, претпоставен...значи само на “ П “ што почнува...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by the nurse Пон Aвг 09 2010, 20:02

Она што не го знам,не ме боли.Но,ако го дознаам,збеснувам!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by trpe Вто Aвг 17 2010, 15:41

" Во борбата помеѓу лагата и вистината, лагата ја добива првата битка, а вистината последната. "
Муџибур Рахман
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by the nurse Вто Aвг 17 2010, 15:52

10 Вистина!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by zbunet Вто Aвг 17 2010, 16:30

Историјата ја пишуваат победниците smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by the nurse Сре Aвг 18 2010, 10:09

Така е кој ќе остане раскажува ,,како,,било... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by zbunet Сре Aвг 18 2010, 10:12

Kako mu se videlo. Na sekoj isto ne mu se videlo zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by Тото Сре Aвг 18 2010, 10:18

lol! Токму така afro
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by zbunet Пет Aвг 20 2010, 11:01

Често немаме друг излез сем да веруваме во нашите лаги кои ги нарекуваме надежи.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by Александра Саб Aвг 21 2010, 10:15

Му е срам да биде искрен, па ја пакува искреноста во иронија.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by zbunet Саб Aвг 21 2010, 10:21

Иронијата е еден од најочајните обиди да се сочува достоинството
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by Александра Саб Aвг 21 2010, 10:46

flower guska
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by Кидман Саб Aвг 21 2010, 12:43

zbunet напиша:Иронијата е еден од најочајните обиди да се сочува достоинството


ооооооооо...... браво за ова
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by the nurse Саб Aвг 21 2010, 12:58

zbunet напиша:Иронијата е еден од најочајните обиди да се сочува достоинството
guskaДа,само обично кога си ироничен,се наоѓаат еден куп навредени будали,се од причина што уствари не те разбрале!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by Кидман Саб Aвг 21 2010, 13:00

ааааааааааа, Хоти, плавуша сииииииииииииииии
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by the nurse Саб Aвг 21 2010, 13:37

seti se Леле,стварно ...нема везе paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by Кидман Саб Aвг 21 2010, 13:54

Искреност .....Лага - Page 3 396122 а јас си реков леле сега Хоти ако ми се налути Искреност .....Лага - Page 3 125943
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by the nurse Саб Aвг 21 2010, 16:03

Јас многу ретко се лутам,кон жени никако...ама кон маж кој нешто ми значи во животот,и ме повреди...Збеснувамtigar
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by zbunet Чет Aвг 26 2010, 21:36

Во времето на лажни идеали за соврешеност какви се сега, искреноста се третира како инвалидност.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Искреност .....Лага - Page 3 Empty Re: Искреност .....Лага

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот