МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пред и потоа

+5
Тото
fragola
Александра
trpe
zbunet
9 posters

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Чет Јан 07 2010, 19:51

пред тоа имате право на сон, право на гледање филм со дигнати нозе на табуретка, право на кафе со другарките кога ќе ви се ќејфне,
после - не!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Чет Јан 07 2010, 19:52

пред тоа можеш да шеташ по цели ноќи, никој не те прашува кај си била
после - и дење да те нема 1 час, одма ќе се крене паника каде си!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Пет Јан 08 2010, 13:18

А што тоа Пред и потоа - Page 4 7
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Вто Јан 12 2010, 16:46

Pred brak nikoja ne me zabelezuvase...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Сре Јан 13 2010, 22:25

zbunet напиша:Дали се помагате се некакви средства или предмети за време на ...


Понекојпат кога се качуваме по скали ја туркам одзади за да се качи побргу
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Пет Јан 15 2010, 23:31

За првата не коментирам, ама втората двојат дупли тенџериња,сервиси и др. и маки мачат додека да смислат како да ги сменат некаде
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Пон Јан 18 2010, 12:59

Брак е врска каде една особа е секогаш во право, а другата е маж.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Пон Јан 18 2010, 13:47

Пред и потоа - Page 4 869992 Пред и потоа - Page 4 806431 Пред и потоа - Page 4 869992 Пред и потоа - Page 4 806431 Пред и потоа - Page 4 869992 Пред и потоа - Page 4 806431 Пред и потоа - Page 4 869992
eeeee..... стомак ме заболе од смеење......хахахахахаха бе Трпе....
и` го читам на колешката на работа, а таа ми вика, ова гарант маж го пишува
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Пон Јан 18 2010, 13:59

Пред и потоа - Page 4 806431 ...e da, kaj da potpisam deka ova e vistina
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Пон Јан 18 2010, 23:33

zbunet напиша:Пред и потоа - Page 4 806431 ...e da, kaj da potpisam deka ova e vistina

Пред и потоа - Page 4 Emot22 е како да не - поголема лага немам во живот прочитано
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Саб Јан 23 2010, 00:56

Женска верзија!
Зборуваат две пријателки по телефон:
-Каков ти беше сексот вчера?
Катастрофа...
Мажот си дојдe дома од работа, за 3 минути го изеди ручекот, после тоа сексот траеше само 2 минути и си легна да спие...
А кај тебе?
-Фантазија.
Мажот
кога си дојде дома, ме одведе на романтична вечера, после тоа пешачевме
цел саат пешки и кога си дојдовме дома запаливме свеќи и еден час
имавме предигра
и после уште еден час фантастичен секс и на крај разговаравме уште саат време после сексот... си разменувавме нежности.
Со еден збор бајка!
Машка верзија!
Во исто време разговараат двајцата мажи:
-Каков ти беше сексот вчера?
Супер!
Си дојдов дома, вечерата на маса, набрзина се најадов, малку секс и заспав.
А тебе?
Кај мене катастрофа ...
Доаѓам
дома се темно, цело маало нема струја, и заминав во еден ресторан на
вечера. Потоа неможев да најдам такси па морав да си одам пешки до
дома. Се вратив дома, струја уште нема, запалив свеќи. Толку бев
изнервиран што ми требаше саат време да ми се дигне, после тоа едвај
свршив, и на крај никако не можев да заспијам! Да ти ебам денот скапан.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Пон Фед 01 2010, 23:30

Доволни ми се моите 11 прсти

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Сре Фед 03 2010, 13:32

Zavisi sto rabotis. Ako rabotis vo nekoja pogolema firma so prestavitelni edniki, se ostris i doma ripas kako razjaren tigar, a ako kopas u rudnik na sto da se vozbudis, edino gledas da si go spasis zivotot i zdrav da se vratis doma.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Сре Фед 03 2010, 13:37

Nevestata gi ogovara gostite od stranata na mladozenecot
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Пон Фед 08 2010, 20:00

А што ако се од исти пол нали е тоа модерно,или замисли го Бојан 13 како го пренесуваат преку праг во раце

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by ?????? Чет Фед 11 2010, 23:18

И купил мажот на жената тегла мед за 8 март:
- Цела година јадеш гомна, заблажи се малку

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Вто Фед 16 2010, 00:28

Итрите жени го замолчуваат мажот така што ги креваат нозете, а не гласот
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Тото Пет Фед 26 2010, 22:18

одложен ѕех Пред и потоа - Page 4 375873
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Нед Мар 14 2010, 22:33

Пред и потоа - Page 4 Marriage-thoughts
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Сре Мар 17 2010, 18:24

Да разбие монотонија Пред и потоа - Page 4 31456
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Нед Мар 21 2010, 15:05

Po mene dobar seks moze da pruzi samo odmorena i svilena zosto onaa sto
raboti u krojacki pogon od utro do mrak, pa doma ja cekaat deca,
gotvenje i cistenje i uste da i se kacis, svarno e greota, ke ti zaspie
na takvoto i ke se osekavas ko da onadis mrtovec
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Тото Нед Мар 21 2010, 16:37

Сум слушнал од кафеџиките на мајка ми дека таму во шивачките погони се некои бесни муабети се воделе. Пред и потоа - Page 4 395608

Додека да си дојдат дома им поминува меракот.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Пон Мар 22 2010, 01:59

- Ke mi dades ?

- Glava me boli, ne.

- Dobro.


Toa e dobar seks.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Александра Вто Мар 23 2010, 22:07

Монотонијата во семејството е знак дека се` е како што треба и сите можат мирно да спијат. Пред и потоа - Page 4 539282
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Пон Апр 19 2010, 16:52

на што ве асоцира исчистена куќа и зготвен ручек?
- на расипан компјутер Пред и потоа - Page 4 Lol


(од искуство)
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 4 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот