МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто без врска

+6
trpe
keti
fragola
Александра
Кидман
zbunet
10 posters

Страна 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пет Ное 18 2011, 13:45

Ne e strasno ako te lizne i kutne, vnimavaj da ne te grizne kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Пет Ное 18 2011, 16:37

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Нед Ное 27 2011, 00:46

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пон Ное 28 2011, 11:25>
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Чет Дек 01 2011, 11:26

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Сре Дек 07 2011, 13:07

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Сре Дек 14 2011, 13:53

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Нед Дек 18 2011, 11:56

Дама никогаш не е сама, само мушкобањаста kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пон Дек 26 2011, 12:27

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Вто Дек 27 2011, 12:23

Од многу смеење боли стомак што дури можеш и да се помочаш, па затоа е створена грижата за да се менуваат за да не оптоварува само едниот дел од телото т.е. и глава да те заболи малку kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Чет Дек 29 2011, 16:02

BMW: Brings Me Women (Ми носи жени)
FORD: Fast Only Rolling Downhill (Брз само кога се тркала надолу)
SAAB: Shape Appears Ass-Backwards (Личи на нешто самo кога го гледаш од позади)
HYUNDAI: Hope You Understand Nothing’s Drivable And Inexpensive… (Се надевам рабираш дека ништо не е истовремено евтино и во возна состојба)
SUBARU: Screwed Up Beyond All Repair Usually (Толку заебано што
најчесто не може ни да се поправи)
VOLVO: Very Odd Looking Vehicular Object (Превозно средство кое
изгледа многу чудно)
PORSCHE: Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything (Доказ дека
богатите размазени деца имаат сè)
YUGO - You go, but car doesn`t !!!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пет Дек 30 2011, 00:00

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Нед Јан 01 2012, 04:02

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Нед Јан 01 2012, 22:06

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Да не се пожали некој случајно дека му е сува устата

Пишување by trpe Пет Јан 20 2012, 16:05

За секој случај да не се пожали некој дека му е сува устата Нешто без врска - Page 12 151405trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty ПАТОКАЗ

Пишување by trpe Пон Јан 30 2012, 17:14

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Вто Јан 31 2012, 13:59

Некој бил многу креативен Нешто без врска - Page 12 538444

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Цел живот одат голи, само на плажа се облечени

Пишување by trpe Вто Фед 07 2012, 10:24

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Вто Фед 14 2012, 00:28

...а сепак во врска со 14 февруари ...

утре може ќе собере храброст да ви се јави некој што „умира“ за вас, а вие не го поднесувате.

бидете хумани - убијте го нежно.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Сре Фед 15 2012, 12:36

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Чет Мар 01 2012, 10:54

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Чет Мар 08 2012, 00:34

denes mi beshe dibidus posran den. me izvadija od shini sto dushi.

mi bese neophodna psihoterapija, pa taka, razbirlivo, potrosiv iljadarka za sitni podaroci za moite 'zenski' iako licno, utre ne sakam nikoj da me potsetuva kakov 'praznik' e.

plus, si napraviv zadovolstvo so toa sto si kupiv kniga od lokalen poluafirmiran poet i raskazuvac.
i togas, taman da izlezam od knizarnica, ete go 'lupus in fabula', pa kjariv duri i posveta Нешто без врска - Page 12 70437 Нешто без врска - Page 12 84321
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Чет Мар 08 2012, 00:41

gal guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Чет Мар 08 2012, 00:57

Нешто без врска - Page 12 539282 живот чине мале ствари (мали се за другите, а за тебе се грамадни во моментот)
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Вто Мар 13 2012, 11:35

Водата мие се'...освен лошите мисли smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 12 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот