МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како ги решавате проблемите во животот?

+5
Кидман
trpe
fragola
Александра
zbunet
9 posters

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet Вто Ное 06 2012, 11:21

Кога ќе се погледнам во огледало, често се откачува и затоа морам да си го придржувам smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Тото Сре Ное 07 2012, 02:21

Држи го, затоа што ако падне ќе се скрши, а ако се скрши ќе те бие малер 7 години Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 104553


Последната промена е направена од Тото на Сре Ное 07 2012, 22:28. Мислењето е променето 3 пати.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet Сре Ное 07 2012, 19:21

Use toa mi fali obesen
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Тото Сре Ное 07 2012, 22:29

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 104553
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti Пет Ное 09 2012, 02:21

Ако навлезеш премногу длабоко во своите мисли може да те одвлечат во длабокото... Затоа подобро пливај си на површина и уживај си како и другите што си уживаат! ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet Пет Ное 09 2012, 13:19

Povrsnosta e za povrsnite, sekoj ne e takov skroen smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti Чет Јан 03 2013, 01:17

koj
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti Чет Јан 03 2013, 01:17

Критичен период од времето ми е меѓу 6 и 8 часот наутро! ... Ако го пребродам, денот ќе ми биде супер! ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Тото Саб Јан 05 2013, 15:25

Им давам време да се решат сами, оти ако се замешам јас ... konjanik
Ако нема ефект од горното, им давам мито jazik
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti Нед Јан 06 2013, 00:23

Mito bekrijo bre!!! ... Mnogu gi ima kaj nas!!! ... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet Нед Јан 06 2013, 12:58

Кога имам проблеми...си викам дека бар имам нешто kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti Вто Јан 08 2013, 21:10

Кога не можам да стигнам да го завршам "сето" она што сум го планирала во денот, ќе си речам: "Се' во свое време!" ... trepka
Е па, ако требало да се заврши се', така и ќе било!!! ... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet Сре Мај 01 2013, 10:15

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 405942_428542143908970_2034894581_n
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Александра Вто Aвг 20 2013, 23:10

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcTlf2VpGI0OWNjnTxrHX1DDrXUh7LQoBZwrjFu91zvllj_OupA
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty АКО МЕ ИЗНЕРВИРА КОМШИЈАТА ...

Пишување by trpe Чет Сеп 19 2013, 15:14

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Ako-go10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Како ги решавате проблемите во животот? - Page 7 Empty Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот