МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te sakam...i sakam da ti kazam.......

+6
Emily
keti
Кидман
fragola
Александра
zbunet
10 posters

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Пет Јун 25 2010, 15:07

Те сакам зошто си циник.Твојот цинизам го сече мојот оптимизам,ама сепак ТЕ САААААКАААМ!И затоа што секогаш успеваш да ми измамиш насмевка! Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Icon_flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Саб Јун 26 2010, 00:39

Кога би ти кажал што се’ би сакал да ти правам, ти би реагирала Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Affraid Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 962821 и затоа не ме влечи за јазик Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 344908
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Саб Јун 26 2010, 00:42

paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Саб Јун 26 2010, 00:45

Оти ти треба сакање и откако ќе те изнасакам оти сум сакамен нема да можеш да издржиш и ќе избегаш од мене Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 655995
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Саб Јун 26 2010, 00:49

zbunet напиша:Кога би ти кажал што се’ би сакал да ти правам, ти би реагирала Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Affraid Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 962821 и затоа не ме влечи за јазик Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 344908

bas sega gledav film so eden seriski ubiec help affraid pale


lol!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Саб Јун 26 2010, 00:50

Абе,се утепа од фалење.Јас колку што знам спајдермен не може женска да фати... guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Саб Јун 26 2010, 00:51

Па коа никој не му текнува морам сам да се задоволам Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Саб Јун 26 2010, 00:54

E pa kako Jack Mevosek.Ja baral ljubovta vo zenite,detalno i bukvalno affraid , lol!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Саб Јун 26 2010, 00:56

Ooooo backa
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Саб Јун 26 2010, 01:02

Ovaka izgledaat koga gi unistuvam Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 X63133635185239500 Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 26635
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Саб Јун 26 2010, 01:06

Auuuu,zivi gi jades? smeenje
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Саб Јун 26 2010, 01:10

Gi garniram prvo

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 0_23_Naked_Food_Sushi_2
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Саб Јун 26 2010, 01:13

A,so meze moze! flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Пон Јун 28 2010, 15:14

Fala ti srce! guska Me vrati 20 godini nanazad...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пон Jул 05 2010, 12:28

oti si grebatorce
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Пон Jул 05 2010, 21:51

Toto loves Dorothy

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 594740_f520
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пет Jул 09 2010, 20:06

Колку повеќе те сакам толку помалку време имаш за мене и некои мангупки приметија и ме закачкаат оти ме гледаат сам.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Пет Jул 09 2010, 23:57

не знаат што ги чека lol!

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Fly-mosquitoes
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Саб Jул 10 2010, 00:37

Бре,бре овој многу опасен бил smeenje Интересно,се повеќе дознаваме за тебе iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Нед Jул 11 2010, 09:42

'cos yo ma man

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Istockphoto_8016860-girl-with-dog
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Нед Jул 11 2010, 14:40

има една убава песна од балашевич
се вика, Много ми значи то Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 396122

https://www.youtube.com/watch?v=jtfmSQy7Nus
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Нед Jул 11 2010, 14:57

ТСИСДТК...
отворен ти е патентот !

другите нема да ти кажат оти само сеир гледаат trac
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Сре Jул 14 2010, 15:27

Зашто си една страчка цепидлачка histericna neumen kula
Но, џабе ти се сите финти и мани. Пак ќе те сакам. Е така да си знаеш. За инает ма, ќе те сакам!

vrv
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Сре Jул 14 2010, 15:46

Зошто,nothing compares 2u!Па,сфати како сакаш!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пет Jул 16 2010, 00:38

ТСИСДТК... Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Huh10
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 5 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот