МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te sakam...i sakam da ti kazam.......

+6
Emily
keti
Кидман
fragola
Александра
zbunet
10 posters

Страна 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? Пон Ное 30 2009, 22:50

а ти можеш вака?

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Istockphoto_5539594-funny-woman-making-grimace

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Сре Дек 02 2009, 14:31

...devojceee...kitka sarenaaa
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Нед Дек 06 2009, 20:59

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Пон Дек 07 2009, 00:13

fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Сре Дек 16 2009, 22:37

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Kuli
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Саб Дек 19 2009, 22:51

Имаш снекче на на косата Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 375123
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Сре Дек 23 2009, 23:28

Веруваааааај.....
премногу те сакам
за тебе се' би дала
ме чуваш ко да си
ангел мооооооооој
ангел мо о о о ојјјј

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Singing%20girl%20head
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Нед Дек 27 2009, 19:59

Ako ne me sakas nema da platam za televizija, e taka da si znajs !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Чет Јан 07 2010, 19:55

те сакам и сакам да ти кажам - те сакам!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Пет Јан 08 2010, 12:04

Го сакам и гипсот шо го заработи од скијањето со твоите
:( а коа ти велев остани со мене ):
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? Сре Јан 13 2010, 19:09

a nisam luzer, o naprotiv
meni je osmeh lajt-motiv
ja nisam luzer, ja imam nas
a za svet ko te pita

Ja nisam cedo proseka
mene ne vuce oseka
s tobom je tretman poseban
svaki je dan dolce vita
i svud je Hollywood

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Јан 14 2010, 21:11

Љубов моја, ме дигна толку високо да и кога би паднал - до земјата би се наживеал.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Пон Јан 18 2010, 20:40

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Emot155

без паника Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 951938


само вежбам манипулација со смешковци.
ај уште едно да пробам Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 47654

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 15519

јееееии!!!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Вто Јан 19 2010, 16:23

Ke te izedam!
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Вто Јан 26 2010, 20:32

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 SalutationsurnuageroseTe sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 VroumVroum17Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Terresurledoigt
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Вто Фед 09 2010, 21:11

Te sakam ...i sakam da ti kazam dzabe.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Фед 11 2010, 00:23

Тоа што е златото меѓу металите, тоа си ти меѓу жените.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Фед 11 2010, 13:23

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Wallpa10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пон Фед 15 2010, 01:09

...и јас тебе
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Те сакам! - Зошто???

Пишување by Кидман Вто Фед 23 2010, 15:39

Те сакам!
- Многу ме сакаш?
- Ептен многу!
- Зошто?
- Зашто си убава
- Зашто си силен
- Зашто си умна
- Зашто си паметен
- Зашто си сонце мое
- Зашто си мое ангелче
- Зашто си лоша
- Зашто си покварен
- Зашто си газла
- Зашто си ушло
- Зашто си мајмунка
- Зашто си мајмун
- Зашто си срце мое
- Зашто си сонце мое
- Зашто нема друга како тебе
- Зашто никаде никаде нема друг како тебе


А ти него зошто го сакаш????
А ти неа зошто ја сакаш?????

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 620584
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Вто Фед 23 2010, 17:52

Zatoa sto e specijalce i vreska za sekakvi bezvezni gluposti i baska me tera da se setam na raboti koi sum gi zaboravil istiot moment koga sum gi zapoznal.
Ama koa e dobra... pa, pa, pa...abe macence, pa prede, pa koa ke me dopre cel se naezuvam : " Ljubavi, a da kupime vrata ?", a ja ljuto ja poglednuvam " Begaj ma, kakva vrata, od kaj pari ? " " Ama dusicko, moraa...gal, gal, mil, mil..." Dete ! Daj dve vrati !...ma daj tri, koj ke se vraka posle !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Вто Фед 23 2010, 18:11

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 869992 Не ти е лесно
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? Пет Фед 26 2010, 00:36

ќе го надминеме ние ова

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Саб Фед 27 2010, 00:10

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Happiness_1
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by ?????? Саб Фед 27 2010, 02:07

te sakam...isakam da ti kazam-aj olabavi malku src pleaseeee

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 2 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот