МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te sakam...i sakam da ti kazam.......

+6
Emily
keti
Кидман
fragola
Александра
zbunet
10 posters

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Сре Ное 10 2010, 23:59

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Fgha
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пет Ное 12 2010, 12:25

Така Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 396736
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Ное 25 2010, 23:19

не акај без врска, ваму сум!

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Vladim10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Ное 25 2010, 23:20

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Frank_13
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Пет Ное 26 2010, 00:26

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Escul1Зошто си личиме...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty у Новом Саду, на Дунаву...

Пишување by Кидман Вто Дек 07 2010, 14:06

Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Дек 16 2010, 02:16

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 08554410
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Вто Јан 04 2011, 23:07

Пази се! Овие денови сум опасен tigar

АаааапЧИХАА!! bam
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Вто Фед 08 2011, 11:21

Zato i vredi sanjati, zato i vredi želeti - šta nas se ostalo tiče!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Пон Фед 14 2011, 14:50

Come live in my heart and pay no rent. ~Samuel Lover
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by doc holliday Вто Фед 15 2011, 00:11

doc holliday
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Нед Фед 20 2011, 22:12

taka
ednostavno taka
mnogu
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Нед Фед 27 2011, 14:41

znam deka mnogu zaebav
i mi e krivo u picku majcinu tazen
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Мар 17 2011, 11:02

Помисли на тоа што ти треба и нека те исполни kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Чет Мар 17 2011, 11:26

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Саб Мар 19 2011, 17:10

... mnogu raboti
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пет Мар 25 2011, 11:48

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пет Мар 25 2011, 14:23

...zatoa sto si vo isto vreme nezen kako perduv i jak kako bik
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Нед Мај 29 2011, 16:05

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti Пон Мај 30 2011, 13:21

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 I_love_you_076
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti Вто Мај 31 2011, 00:45

Те љубам затоа што секогаш ја кажуваш вистината...
Те љубам...Те љубам...Те љубам

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Love
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Вто Мај 31 2011, 13:30

ma kakvi... toa samo taka izgleda
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti Чет Јун 02 2011, 10:16

Те сакам зошто ме правиш среќна... Се чувствувам како да летам...
Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQQNS1Bw_m1vA8Y7r-wVIHEWAYIgvkF97tNgfc6xgMQGrKx8CMS_Q
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Чет Јун 09 2011, 09:35

Zatoa sto ...ne znam kako uspevas da izvadis od mene raboti,za koi ne sum ni znaela deka postojat... backa
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Вто Jул 19 2011, 23:20

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 8 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот