МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te sakam...i sakam da ti kazam.......

+6
Emily
keti
Кидман
fragola
Александра
zbunet
10 posters

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Нед Фед 28 2010, 21:18

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Loveme128408463976690000
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пет Мар 05 2010, 09:21

сакам да молчам
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Саб Мар 06 2010, 03:06

сакам да те бакнам Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 375123
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Чет Мар 11 2010, 14:45


Додуше и’ викам да
донесам помлада да ја одмени малку, а она : - Може, ама само во
кујна. А ја : - Ти ма, прво влезе у кујна или у кревет ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пет Мар 12 2010, 10:40

оти е гребаторче прва класа Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 951938
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Саб Мар 13 2010, 17:38

нити си толку млад,
нити сум јас толку згодна
ама
еве толку многу те сакам

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Tumblr_kvmsxqDjKn1qathqh
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Сре Мар 17 2010, 14:03

без твога осмјеха, живот је љут
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Пет Мар 19 2010, 18:14

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 504763
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пет Мар 19 2010, 18:47

Март е убав месец Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 151405
и ланскиот ...
и тој пред него...
Март е стварно убав месец
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Саб Мар 20 2010, 00:39

... многу си комплицирана Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 396736
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Нед Мар 21 2010, 17:01

Затоа што не бараш да ти го повторувам тоа по десет пати на ден како да траело само додека го кажувам.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Чет Мар 25 2010, 08:23

тиии... бре..... да не се разбирало од пмс...
а бе миличко, ништо страшно.... најобичен пмс...Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 557700
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Саб Мар 27 2010, 18:01

Ти си срце моооооје,
ја сам твооооје...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Пет Апр 02 2010, 17:17

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Egg-citing-easter-2008

затоа што кандиса вака да се маскираме за Априлијада Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 151405 Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 994174 Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 994174 Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 994174 Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 994174 Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 994174
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Александра Пон Апр 05 2010, 20:15

... бегај подалеку, оти јас сум отровно јаболко


Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Apple
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Вто Апр 06 2010, 19:59

куче си
и тоа касапско Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 361380
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Сре Апр 07 2010, 22:51

Zatoa sto nema pozence zenstveno zence
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Чет Апр 08 2010, 14:33

затоа што преслатко се смееш,
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Нед Апр 11 2010, 12:17

затоа што ми го поправи мобилниот Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 22229
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Нед Апр 25 2010, 22:08

Највеќе те сакам кога забораваш која си и на преставата која имаш за себе.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Сре Апр 28 2010, 12:16

зашто ми даваш чувство на сигурност и заштита
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti Сре Апр 28 2010, 15:32

Затоа што правиш да се чувствувам посебна...и никогаш не ме критикуваш кога правам грешки... Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 22229
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Чет Апр 29 2010, 17:39

судбина ми била, затоа Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 336123
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Сре Мај 05 2010, 00:02

zaradi tvoeto puppy dog face Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 994174
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Сре Мај 05 2010, 14:24

Денес те сакам,а утре не, ја така не играм. Целосно те сакам дури и кога ми се чиниш удрена со мокра чорапа.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 3 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот