МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te sakam...i sakam da ti kazam.......

+6
Emily
keti
Кидман
fragola
Александра
zbunet
10 posters

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Нед Ное 13 2011, 18:25

I`m nearer to you than yourself to yourself
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Нед Апр 01 2012, 17:04

Ne mozes od mene da baras mislenje dali nesto dobro ti stoi dodeka gi imam ovie oci koi velat deka se' ubavo ti stoi smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Пон Мај 14 2012, 17:25

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 526063_391243820907274_372635142768142_1312555_473978076_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Нед Дек 16 2012, 14:30

Некогаш си велев: „ Ај уште една како тебе, нека има за резерва“. Ама друга таква како тебе нема, нема шанси да се најде, единственa си kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Саб Јан 05 2013, 15:16

Можам да изигравам будала поради тебе, но немој да ме третираш како таков.
Мислам, стварно нема смисла ne raboti
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti Нед Јан 06 2013, 00:21

Na kogo ti ova mu go velis Toto? ... Na zbunetiot li? ... misli
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Нед Јан 06 2013, 00:36

keti напиша:Na kogo ti ova mu go velis Toto? ... Na zbunetiot li? ... misli

Овој коментар морам да си го зачувам, бидејќи е вистински бисер. Не бисер, кристална топка.
Ах, Кети, простено нека тие од Бога и од мене. amin

п.с. А името на збунетиот, не спомнувај го напразно bidi umen
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Нед Јан 06 2013, 14:37

paga smea smeenje
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Сре Јан 09 2013, 19:26

Nedostaje mi nasa ljubav...NE DOSTA JE!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti Саб Јан 12 2013, 22:29

Te sakam ... i sakam da ti kazam ... te sakam ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Саб Фед 16 2013, 00:23

Лалињата се црвени, исто и розите, не ти купив поклон за Валентајн зашто бех с'с козите.
- И.М.Димоски
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by keti Вто Фед 26 2013, 02:03

Тото бре а овците на кого му ги остави да ги чува! ... Остај ти тоа Валентајнот! ... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Саб Мај 25 2013, 18:11

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Inspirational_quotes_motivational
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Саб Јун 01 2013, 09:49

Тука сум smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Lucifer Пет Jул 12 2013, 03:21

Не можев да замислам дека ова ќе не снајде. Ланска година во ова време бегавме еден од друг, а сега не можеме да издржиме еден без друг. Љубов моја, те сакам повеќе од што можеш да замислиш и секогаш ќе те сакам без разлика на случувањата со и околу нас.
Lucifer
Lucifer


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Саб Јан 11 2014, 19:25

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 10 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот