МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te sakam...i sakam da ti kazam.......

+6
Emily
keti
Кидман
fragola
Александра
zbunet
10 posters

Страна 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Нед Мај 09 2010, 14:46

Koga jadam krofni se davam dodeka te gledam oti zaboravam da pazam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Пон Мај 10 2010, 21:16

Te sakam...i sakam da ti kazam...deka ni toa ne ti pomaga Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 24135
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Вто Мај 11 2010, 18:20

... дека ми нема спас Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 829437

понекогаш тоа е прекрасно Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 504763 Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 84321

понекогаш е ужасно Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 476733 Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 770493
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Саб Мај 15 2010, 17:33

месечината свети затоа што е огреана од сонцето
Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 396122
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Саб Мај 15 2010, 20:53

Te sakam. Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 851919
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Чет Мај 20 2010, 02:28

ТС ... и СДТК ... Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 438648
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Сре Мај 26 2010, 23:55

дека ќе биде се' во ред Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 151405
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Чет Мај 27 2010, 21:34

оти си право срце Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 919578
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Тото Пет Мај 28 2010, 23:24

Ти мислиш дека те сакам толку колку ми дозволуваш, а сакаш да те сакам колку што можеш да замислиш, а у ствари изгледа појма немаш колку те сакам.

( Ова е украдено од дневникот на сестра ми од средно. Куп глупости, ама има и по нешто добро Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 104553 )
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Сре Јун 02 2010, 02:18

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 435953
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by fragola Сре Јун 02 2010, 22:24

...deka najdobro ti mislam i od srce ti se preporacuvam!
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Саб Јун 05 2010, 12:28

јо ма мен Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 396122
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Нед Јун 06 2010, 00:02

е сега не ти попуштам, па нека пукнам од инает ако треба Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 15785
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пон Јун 07 2010, 14:15

многу те сакам кога ќе ме сецнеш на сред хистерија, -Доста ма!!! не туку ми филозофирај, ај гушни ме
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 20:49

Te sakam oti znaes da me ubedis deka sekogas gresam i nisto ne znam.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 20:57

Nikogas ne razbrav zosto te sakam,a uste pomalku zosto me sakas
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Emily Вто Јун 15 2010, 21:15

aj be da ojme na kafe Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 212480
Emily
Emily


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Чет Јун 17 2010, 14:19

ако не сум ти досадна, еве и денес ќе ти кажам дека те сакам Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 396122
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Вто Јун 22 2010, 00:01

Trpe ljubovdzija namali malku, stanarive so poteceni oci od nenaspanost sobiraat peticija da te prijavat Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Lol
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Вто Јун 22 2010, 23:30

...Nedostaje mi nasa ljubav mila,a bez nje ovaj kurjak menja cud,nedostajes mi ti kakva si bila ,nedostajem ti ja ovako lud.Ja znam da vreme svemu menja boje,silan sjaj pomracilo,al meni eto nista sem nas dvoje ,nije znacilo... flower ...Ponekad jos u moj filcani sesir spustis osmeh ko carobni cekin,i tad sam svoj ,jer kako me zvali,ja sam tvoj licni harlekin... flowerNedostaje mi nasa ljubav mila,bez nje u moje vene puze stud,nedostajes mi ti kakva si bila,nedostajem ti ja ovako lud. flower Ja znam da vreme uvek uzme svoje,i ne znam sto bi nas postedelo,al meni eto nista sem nas dvoje nije vredelo...-Balasevic
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Вто Јун 22 2010, 23:42

Malo moje cudljivo
pusti sta je bilo
ne budi zlopamtilo
obici svet je zbog tog
uzbudljivo
da bi se ovde vratilo
digni tu lepu glavu
pogledaj me bar
u suzici sto blista
cuda se trista vide
tvoja je sreca samo tvoja stvar
al' zato tvoja tuga
to je vec prica druga
to na moj racun ide
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Сре Јун 23 2010, 19:15

Оти со посебно внимание го допираш секој дел од моето тело Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Кидман Пет Јун 25 2010, 09:38

зашто си ѕвер Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by zbunet Пет Јун 25 2010, 12:56

Гледаш ли Хоти, значи оној ѕверон сите го сакаат Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 14226
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by the nurse Пет Јун 25 2010, 15:03

Гледам,гледам.Затоа и јас си се дружам со него.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Te sakam...i sakam da ti kazam....... - Page 4 Empty Re: Te sakam...i sakam da ti kazam.......

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот