МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пред и потоа

+5
Тото
fragola
Александра
trpe
zbunet
9 posters

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Саб Jул 10 2010, 16:07

ми се јавува мајка ми
- Мајче, нешто се случува!
-Што е мамо?
-Татко ти...
- што му е на татко ми???????
-влезе во кујна и мие тањири
-и тоа ли е само???
-ама како не разбираш, татко ти МИЕ тањириииииииии..........
-добро де мамо, може сакал човекот да проба како е
-Ништо ти не разбираш, ќе и се јавам на сестра ти!!!

(баш се мислев дали да го ставам во темата ,,бисери на вашите бисерчиња) Пред и потоа - Page 6 Lol
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Саб Jул 10 2010, 16:14

da si go nosis na lekar coekot, ova nesto ne ke e na dobro
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse Саб Jул 10 2010, 16:18

Има некои кармини , со ментол ваљда,што ладат и пецкаат на усни и при бакнување ,онака топло-ладно,интересно... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Саб Jул 10 2010, 16:22

I lukot pecka
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Тото Чет Jул 15 2010, 15:07

Моите се стварно монотони. Никогаш не сме се сликале вака kez

Пред и потоа - Page 6 Awkward
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Саб Aвг 14 2010, 20:55

Дали со секс повеќе се решиле проблеми или се створиле ? Пред и потоа - Page 6 497844
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse Саб Aвг 14 2010, 21:17

Зависи... zbunet
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Пон Aвг 16 2010, 09:37

Пред и потоа - Page 6 20100813brakg
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Пон Aвг 16 2010, 09:57

Пред и потоа - Page 6 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse Пон Aвг 16 2010, 15:41

trpe напиша:Пред и потоа - Page 6 20100813brakg
Ова беше:-Како да претвориш мачка во свиња?Ожени се со неа! kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Пет Aвг 20 2010, 13:17

На овој линк ќе се докаже дека секоја жена може секој ден поинаку да изгледа и да разбие монотонија во бракот

http://mekici.forumotion.com/forum-f11/topic-t732.htm
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Пет Aвг 20 2010, 13:43

Уф, понекогаш може и малку монотонија Пред и потоа - Page 6 104553
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by trpe Пет Aвг 20 2010, 14:19

Пред: Имаш со кого - немаш каде!
Имаш каде - немаш со кого!


Потоа:Имаш со кого и имаш каде!

Па ти сега види!!!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Саб Aвг 21 2010, 13:02

Пред, сакаш да шеташ со него
После, сакаш со другарките Пред и потоа - Page 6 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Александра Саб Aвг 21 2010, 13:17

пред:

сексот + градот = тој

потоа:

сексот + градот + тој
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Пет Сеп 03 2010, 21:27

Пред и потоа - Page 6 26110_351154029431_287258184431_3480970_686092_n
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 13:14

То мајсторе ! Пред и потоа - Page 6 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by keti Саб Сеп 04 2010, 13:55

Убаво си кажав јас...Тешко на жената ако е во брак... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by keti Саб Сеп 04 2010, 13:55

А уште потешко ако не е во брак...па сега бирај... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 14:01

За жена е познато дека секогаш прави „ Бир, бир, па у вир “
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by keti Саб Сеп 04 2010, 14:17

Знаеш зошто е тоа така... Затоа што мажите се од Марс, а жените се од Венера, па никако да се разберат...

Еве една интересна книга која вреди да се прочита, заради унапредување на односите... kez

Dzon Grej - "Muskarci Su Sa Marsa Zene Su Sa Venere"

http://mekici.forumotion.com/forum-f7/topic-t669.htm
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Кидман Пет Сеп 10 2010, 13:04

zaista je užasno
biti u krevetu
nocima i nocima
sa ženom
koju više ne želiš da jebeš.
one stare, ne izgledaju više
tako dobro - cak pocinju da
hrcu, gube živahnost.
okreneš se ponekad u krevetu i
tvoje stopalo dotakne njeno –
bog te, odvratno! –
a noc je napolju
iza zavesa
i zamandaljuje vas
u zajednicku grobnicu.
ujutro podeš u
kupatilo, prolaziš hodnikom,
govoriš besmislice; jaja se prže,
startuju motori.
ali jedno naspram drugog
sede dva stranca
guraju tost u usta i peku
zlovoljnu glavu i utrobu
vrelom kafom.
u deset miliona mesta u Americi
svuda je isto -
bajati životi što se medusobno
podupiru
i nigde izlaza.
ulaziš u kola i voziš na posao,
a tamo su novi stranci, uglavnom
neciji muževi i žene
pod giljotinom posla,

koji flertuju, šale se i štipkaju,
ponekad se i kresnu –
kod kuce to ne mogu
a onda vožnja natrag
i cekanje na Božic, nedelju ili
bilo šta.


Bukovski
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Нед Сеп 12 2010, 15:37

Пред неа бев никој, потоа таа не дозволи да заборавам кој бев и зошто сум некој.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by the nurse Нед Сеп 12 2010, 15:52

palce Многу убаво кажано!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by zbunet Пет Сеп 24 2010, 17:18

Добар е оној кревет нa кој можеш да се рашириш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пред и потоа - Page 6 Empty Re: Пред и потоа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот