МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

+3
Александра
Тото
zbunet
7 posters

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse Чет Сеп 22 2011, 00:28

Znam kez samo za moment bese ubavo da pomislis deka e vistina.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Чет Сеп 22 2011, 01:09

“Нема пофраер од тебе, другите се гревчиња“ kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Чет Сеп 22 2011, 08:34

hot nurse напиша:Znam Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 104553 samo za moment bese ubavo da pomislis deka e vistina.

pa vistina e i plus ti se udvaral Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 1605
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Вто Ное 01 2011, 12:01

Не се грижи, таа те сака, но повеќе ќе го почувствуваш тоа на Малдиви или Хаваи kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse Сре Ное 02 2011, 17:17

Ili na Kuba...na pr. kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Вто Ное 08 2011, 14:38

‎"Te amo " ... i vamo i tamo kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото Чет Ное 10 2011, 21:16

Добра риба: “... А другар ти Аце дали има женска?“

Ова фактички не е за мене ... и затоа е уште полошо Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 15785
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Пет Ное 18 2011, 14:01

Ako ja ostavi na postari godini znaci navistina ja saka stom ne saka da se maci so nego vo starosta kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse Пет Ное 25 2011, 09:16

Zboruvame,zboruvame...najvaznoto sekogas ke ostane NEIZRECENO

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Вто Апр 24 2012, 13:55

Лоша жена е таа со која ти е убаво, затоа што ако те остави ќе се чувствуваш неподносливо мизерно kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Саб Ное 03 2012, 15:18

’’ Ова ќе ти праам, она ќе ти праам... “
Исто како мачка да ја плашиш со риба smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 5 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот