МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

+3
Александра
Тото
zbunet
7 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра Пон Мар 07 2011, 01:12

кога сме во друштво, стражари до мене да не треснам некоја зелена Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Вто Апр 26 2011, 00:26

На некои поважно им е кој те сака од кого сакаш. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by keti Вто Апр 26 2011, 08:59

Најубавото нешто што некој ми го кажал е: Немој да се грижиш, ќе биде многу подобро...После дождот секогаш доаѓа сонцето...
Можеби затоа јас го сакам многу сонцето... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Вто Апр 26 2011, 13:39

Колку повеќе нешто сакаш, толку се поголеми последиците. На пример се прејадеш младо лукче, па после устата ти мириса како контејнер kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото Пет Мај 27 2011, 23:41

Личиш на сестра ти iznenad lut misli
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by keti Вто Јун 14 2011, 08:39

„Ти си моќна и можеш се' сама да постигнеш“... Овие зборови ме променија целосно и ми го отворија патот кон поубавиот живот... И сега ништо не ми е тешко...
Ти благодарам Збунет од срце... trepka guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра Вто Јун 14 2011, 13:40

mnogu si meka Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 538444
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Саб Aвг 13 2011, 10:48

Ljubovta ima rok na traenje vtisnata so sitni znaci na ambalazata kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра Вто Aвг 16 2011, 16:05

glumel kako marlon brando, robert de niro i gregori pek zaedno Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 296950
Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 438648
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Чет Aвг 18 2011, 00:37

So koja ke ostaris taa e kriva sto si ostarel iznenad
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by keti Чет Aвг 18 2011, 08:05

Секако си крив, дали овака или онака...затоа не му се секирај многу, туку уживај си за да ти биде убаво... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Пон Aвг 22 2011, 18:07

Ako ti e vtor ne znaci deka negoviot zbor e posleden kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Сеп 07 2011, 15:49

маж ми им ги објаснува на мајсторите моите постапки
- хахаха, таква е таа, мајтапџија!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Сре Сеп 21 2011, 11:18

Кога ќе ја прашаш кој и’ е овој, треба да се засрамиш затоа што се сомневаш. Кога таа ќе те праша која ти е оваа, треба да се засрамиш затоа што се сомнева kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Сеп 21 2011, 13:17

па така е, што
шо има чудно во тоа
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Сре Сеп 21 2011, 14:26

iznenad Не е убаво така kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Сеп 21 2011, 14:36

тиии па шо си ситничар Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Сре Сеп 21 2011, 15:44

Аааа по туѓ грб и сто стапа се малку kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse Сре Сеп 21 2011, 19:23

Скоро еден моќен и богат човек ми рече...Ама,ајде вашата работа со мојата е неспоредлива,вие спасувате човечки животи...а јас произведувам облека. smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Сеп 21 2011, 19:37

ти се удварал Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 4 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот