МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

+3
Александра
Тото
zbunet
7 posters

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 09:23

За да ми се види тетоважата kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse Вто Сеп 28 2010, 10:20

Mnogu kez ,,ubava,, tetovaza
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 10:23

Заеднички ни’ се само слушалките kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse Вто Сеп 28 2010, 10:25

Иии... kez трепавиците?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 10:27

Е да, нив ги заборавив seti se
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Сеп 29 2010, 16:53

е ова ми се случи денес
разговарав на телефон со другар ми и му кажувам дека правам леб во моето мулинекс машинче затоа што не сакам моите деца да јадат адитиви и тој гласно се изнасмеа и ми рече дека сум била сноб! Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 770493
ви се верува?
враќањето кон природата и јадењето здрава храна било скроз снобовски

п.с. А пошто ѕирка што пишувам на мекици ама неќи да се логира оти било срање ( нему се му е срање оти е сноб) јас по тој повод го поздравувам и му кажувам дека ако јас тоа што го правам и што го сакам е снобовско срање, тогаш и тој е сноб и срање, зашто со него се дружам од кога знам за себе.
хихихи....
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Сре Сеп 29 2010, 18:46

Во врска со претходниот пост само би го цитирал Ѕверот :

“На сиромавиот и зајакот к . . . т му го покажува “

Тоа е многу силна реченица, могупати се докажала како точна
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Сеп 29 2010, 19:45

ајде жити мајка кај појде
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Сеп 29 2010, 19:56

постојат луѓе кои едноставно не практикуваат виртуелни дружења
чудно? не бе стварно постојат
никој не рече дека ОВОЈ форум е срање, не рипај одма Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 262767
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Сре Сеп 29 2010, 20:07

Нема зошто да рипам, само си го кажав моето мислење. И да е срање, па што ? Тоа е мое срање Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 151405

Ќе си серам колку сакам Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Toilet10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Сеп 29 2010, 20:24

абе ајде...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Сре Сеп 29 2010, 20:27

Затоа и го створив Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 151405 и низ оваа шоља нема секое гомно да помине додека сум директор на ова јавно ВЦ afro
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by trpe Сре Сеп 29 2010, 20:30

Може малку да побрзате Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 536410 ИМАМ ЗОРТ, ХИТНО МИ Е Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Grin210
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Сре Сеп 29 2010, 20:30

Па, па, 17 он лине. Муви они мои зелени Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 396122
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Сеп 29 2010, 20:33

и на ним им е сигурно зорт
Трпе бе, побрзни!!!!! lol!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by trpe Сре Сеп 29 2010, 20:41

Ај малку да прејдеме на рипки. Еве како се ловат најдобро Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 151405

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Вто Окт 19 2010, 12:59

- Мајмун еден, те сакам !

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 58884
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Дек 01 2010, 13:10

му викам на другар ми, Како со новата женска?
Ја откачив!
Зошто бе скапан еден?
Оти беше лигава, бљак
Па што, и јас сум лигава
Е да, ама тебе ти стои

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 762431

така да си знаете, лигава сум ,ама ми стои! Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 891450
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра Саб Јан 08 2011, 00:25

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Пет Фед 18 2011, 12:51

Чии гаќи жената пере само тој си го сака. Другога може само да лаже. Доказ си е доказ
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse Нед Фед 27 2011, 19:02

...Ма,боља си у живо! smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото Вто Мар 01 2011, 16:03

Мислев дека си повисок
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Чет Мар 03 2011, 13:41

Во време кога треба да биде со тебе, а таа е со друг или други, без разлика што правеле и дали се тоа значајни или безначајни личности, тоа е неверство.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 3 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот