МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што е најважно за успешна врска?

+6
Кидман
Тото
fragola
trpe
Александра
zbunet
10 posters

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Нед Ное 29 2009, 22:21

Гледав на “ Опстанок“ дека мајмуните често ги допираат своите младенчиња за да се чувствуваат сакани и прифатени.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Нед Дек 06 2009, 21:13

da nemaat internet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by fragola Пон Дек 07 2009, 00:19

Se soglasuvam so gore kazanoto Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Lol
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра Вто Дек 08 2009, 21:20

кога еден ден некој ќе ја раскажува вашата приказна, да заврши со зборовите: и така си живееја среќно до крааајот на животот :благодарам:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Пон Дек 14 2009, 16:17

Добро здравје и брз заборав.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Пон Дек 14 2009, 16:19

Чувствата се слободни птици кои умираат во кафез.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Тото Сре Дек 23 2009, 23:37

Коа има настап да не се лути ако не сакам да седам во првиот ред меѓу мајка и и баба и
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Сре Дек 23 2009, 23:44

Da ja zemes dodeka e luta i ako ti vika :- Da be, ti samo taka znaes !
Nasmevkata ke ja izdade sto u stvari sakala
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Нед Дек 27 2009, 20:01

Koga ke go otvoris viseciot i ako ona se mota tuka i ja akne po glava ivicata od vratickata da ne vika odma deka e namerno
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Кидман Вто Дек 29 2009, 00:17

Снаодливоста е многу важна работа во животот

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 232749
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by kazablanka Вто Јан 05 2010, 13:12

redovna isplata na paricen nadomest za treto dete... Што е најважно за успешна врска? - Page 3 869992
kazablanka
kazablanka


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Вто Јан 05 2010, 14:47

О’ запери нешто и тиии !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Кидман Сре Јан 06 2010, 13:34

Добар ветар и мирна пловидба
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Чет Јан 07 2010, 11:44

Ако секогаш цивка како и првите пати. Да не смени во баритон.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Чет Јан 07 2010, 11:46

- Абе Мујо, види колку деца си направил, не ти текна да го извадиш на време ?
- Абе мене ми иде тогаш и нога да ставам, а не па да го вадам.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Чет Јан 07 2010, 12:25

Ja mnogu sakam da ja gledam odzadi dodeka mesi
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Кидман Вто Јан 12 2010, 16:32

Љубовта, што....
Ако некој помислил нешто друго, јаз`к да му еШто е најважно за успешна врска? - Page 3 How_to_spot%20a%20rich%20man
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Кидман Вто Јан 12 2010, 16:38

Исто така е многу важно да не си расист!


Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Loving-couple
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by zbunet Нед Јан 17 2010, 21:57

Ako nekoja zena kupuva maska kosula znaci e zaljubena. Ako ja pegla togas e mazena. Ako pri peglanje pee togas e i dvete.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by fragola Нед Јан 17 2010, 22:48

Da ne se gledate premnogu cesto
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by trpe Нед Јан 17 2010, 23:00

Важно е мажот да се потруди да ја направи жената среќна, а се разбира и таа него. Еве како на пример

http://mekici.forumotion.com/forum-f11/topic-t53.htm
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by fragola Вто Јан 19 2010, 16:26

Da priznae deka sum vo pravo.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Александра Сре Јан 27 2010, 10:51

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Emot54


компатибилна ДНК
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by trpe Чет Фед 04 2010, 23:18

Успех на долга врска? Не е успех да најдеш со кого ќе живееш, туку да најдеш без кого не можеш да живееш
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Кидман Пет Фед 05 2010, 00:25

jer su andjeli i djavli
i narcis i grijeh
potrebni za smijeh


da su i hljeb i vino
i noc i dan
potrebni za san
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што е најважно за успешна врска? - Page 3 Empty Re: Што е најважно за успешна врска?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот